You are currently viewing Wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe

Wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe

Ukończyłam studia poligraficzne i już podczas studiów wiedziałam, ze na pewno po skończeniu studiów pójdę na swoje. Podczas studiów zdarzyło mi się dorywczo pracować w różnych punktach ksero, jednak doszłam do wniosku, że nie jestem stworzona do pracy u kogoś, dlatego muszę zacząć prace na własny rachunek. Okazało się, że próg wejścia jest bardzo niski i bez problemu mogę otworzyć własny punkt usługowy.

Druk wielkoformatowy w Łodzi

dobre wydruki wielkoformatowe w łodziOkazało się, że otwarci własnego biznesu było strzałem w dziesiątkę. Byłam bardzo zadowolona, chociaż pracy  było bardzo dużo. Oferowałam standardowe usługi wydruków i ksero, skanowania, oprawiania prac magisterskich i inne tym podobne. Oczywiście ofercie miałam również druk wielkoformatowy. I właśnie jeśli chodzi o druk wielkoformatowy, mam bardzo wiele pracy i bardzo wielu klientów. Ostatnio na przykład drukowałam projekt budowlany jakiejś wielkiej inwestycji, w zakres tego zlecenia wchodził wydruk wielu różnych map wielkoformatowych i planów. Było to dość ciężkie zlecenie, termin był krótki, pracy dużo, bardzo duża ilość wydruków wielkoformatowych, które są czasochłonne. Zarwałam kilka nocy i udało się, z czego jestem ogromnie zadowolona. Dlatego jeśli ktoś spyta któregoś z moich klientów, gdzie można zrobić dobre wydruki wielkoformatowe w Łodzi, z dużym prawdopodobieństwem w odpowiedzi padnie nazwa mojej niewielkiej firmy. Myślę, że duża w tym zasługa mojej pracowitości i przywiązania do szczegółu, ale także bardzo dobrych i szybkich ploterów, które kupiłam w ostatnim czasie. Bez tych ploterów w życiu nie udałoby mi się tak szybko wykonać wydruków. Poza tym mam bardzo konkurencyjne ceny, myślę, że to także jest przyczyną, dla której mam tak wielu zadowolonych klientów. Dlatego jeśli ktoś szuka dobrej firmy świadczącej usługi wydruku wielkoformatowego, może do mnie bez wahania się zgłosić.

Kiedy potrzebujemy zlecić druk wielkoformatowy, jest kilak rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim będzie to jakość wydruku, która powinna być jak najwyższa. Poza tym będzie to także szybkość wykonania zlecenia, często bowiem czas nas goni i potrzebujemy mieć wydruki jak najszybciej. Ostatnim elementem będzie oczywiście cena – im niższa, tym lepsza, ale bez tracenia na jakości wydruku.