You are currently viewing Wózki Bebetto Vulcano

Wózki Bebetto Vulcano

Każda mama wychodzi ze swoim dzieckiem na spacer, zakupy, czy w celu załatwienia swoich spraw. Żeby było to możliwe, musi posiadać dobry wózek, który będzie bezpieczny dla dziecka, a dla niej komfortowy. W sprzedaży najwięcej jest modeli przeznaczonych dla jednego dziecka, ale znajdziemy też wózek dla bliźniaków, trojaczków, czy czworaczków.

Jakie wyposażenie mają wózki Vulcano?

wózek 3w1 bebetto vulcanoKiedy maluszek nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć, to musi być wożony w gondoli, która posiada płaskie dno i wysokie brzegi. Wymaga tego jego kręgosłup, który cały czas się rozwija i potrzebuje odpowiedniego podparcia. Dzieci najczęściej w wieku około sześciu miesięcy potrafią już stabilnie utrzymywać się w pozycji siedzącej i jest to najlepszy moment na zmianę gondoli na spacerówkę. Jak widać, dzieci potrzebują przynajmniej dwóch modeli wózków, więc ich zakup może być sporym obciążeniem dla budżetu. Jednak można wybrać opcję zakupu wózka w zestawie, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet trzydzieści procent. Wózek 3w1 Bebetto Vulcano jest doskonałym modelem w przystępnej cenie. Zawiera gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy, więc niczego więcej już nie trzeba dokupować. Zaletą tego typu wózków, jest możliwość zamontowania wszystkich części na jednym stelażu. Gondolę zawsze zakłada się przodem do osoby prowadzącej wózek, natomiast ze spacerówką  rodzic ma dowolność wyboru, ponieważ można ją zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek Bebetto jest wyposażony w mocny hamulec nożny, amortyzatory na tylnych kołach z funkcją ręcznej regulacji twardości, przednie koła z możliwością blokady jazdy na wprost, czy torbę pielęgnacyjną na rzeczy maluszka. Ponadto w modelu Vulcano znajdują się pojemna torba na zakupy, która znajduje się pod wózkiem. Wiele mam skarży się, że ich wózki mają zbyt małe budki, dlatego w Bebetto Vulcano jest ona na tyle dużą, że chowa całe dziecko.

Ceny wózków są bardzo mocno zróżnicowane i zależą przede wszystkim od producenta, rodzaju zastosowanych materiałów, dodatkowych elementów, czy modelu. Dla jednych rodziców lepszy będzie wózek bardziej masywny, a inni wolą lekkie wózki, które doskonale się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Mogą się one znacznie różnić, więc warto je dokładnie porównywać i sprawdzać detale.