You are currently viewing Toruński twórca wideo

Toruński twórca wideo

Kiedy zbliżały się osiemnaste urodziny mojej córki, rozpocząłem planowanie jej przyjęcia urodzinowego. Chciałem, by było ono wyjątkowe, i by moja córka zapamiętała je do końca życia. Dlatego też dużą uwagę zwracałem na to, by moja ukochana córeczka miała po tej imprezie odpowiednie pamiątki. W związku z tym, oprócz fotografa postanowiłem skorzystać z usług kamerzysty. Zrobiłem odpowiedni research i nawiązałem współpracę z toruńskim kamerzystą, którego zadaniem było nakręcenie osiemnastki mojego dziecka. Wierzyłem, że ten film będzie świetną pamiątką.

Sprawdzony kamerzysta z Torunia

wideofilmowanie w toruniuUciekający czas dostrzegałem na przykładzie mojej dorastającej córki. Miałem wrażenie, że jeszcze niedawno spędzaliśmy wspólnie czas w wesołym miasteczku, a przecież teraz musiałem zająć się organizacją jej osiemnastych urodzin. Wręcz nie mogłem uwierzyć w to, że moje dziecko miało przekroczyć formalny próg dorosłości. Było to dla mnie sporym szokiem. Musiałem jednak wziąć się w garść. Na oku miałem piękną salę imprezową, którą szybko wynająłem. Nie chciałem, by ktoś mnie uprzedził. W dalszym ciągu załatwiłem profesjonalnego fotografa, po to, by zapewnić córce możliwość zatrzymania wspomnień również i na papierze. Nie chciałem jednak na tym poprzestać, dlatego postanowiłem pójść o krok dalej. Dość szybko zainteresowało mnie więc wideofilmowanie w Toruniu. Chciałem znaleźć specjalistę od wideo, który nakręciłby osiemnastkę mojej córki. Wszystko po to, by zachowała wspomnienia z tej imprezy jak najdłużej. Dlatego też zacząłem przeglądać Internet, w poszukiwaniu odpowiedniego kamerzysty. Gdy w końcu znalazłem takiego, którego dotychczasowe prace mi odpowiadały, postanowiłem nawiązać z nim współpracę. Miałem nadzieję, że będzie ona owocna.

Impreza osiemnastkowa mojej córki bardzo się udała. Zarówno goście z rodziny, jak i jej przyjaciele bawili się wyśmienicie. Nad całą zabawą pieczę trzymał rzecz jasna fotograf i kamerzysta. Do tej pory bardzo często zasiadamy przed telewizorem i wracamy wspomnieniami do tego cudownego przyjęcia. Film nakręcony przez filmowca jest bowiem rewelacyjny. Pięknie uchwycił on radość na twarzach gości i zachwyt na twarzy mojego dziecka. Jestem mu za to bardzo wdzięczny i z pewnością będę go polecał swoim znajomym.