You are currently viewing Toruński projektant wnętrz

Toruński projektant wnętrz

Przez wiele lat oszczędzałem pieniądze na zakup własnych czterech kątów. Trwało to tak długo, ponieważ nie chciałem zaciągać kredytu, który spłacałbym przez kilkanaście lat. Dlatego też zaciskałem pasa, odmawiając sobie wielu rzeczy, które dla wielu ludzi są codziennością. W głowie jednak miałem istotny cel, do którego za wszelką cenę dążyłem. Wyobrażenie własnego mieszkania bardzo mnie motywowało. Kiedy już je kupiłem, postanowiłem wyremontować je według wizji projektanta i własnych potrzeb.

Projektant wnętrz z Torunia

projektowanie wnętrz toruńZ zawodu jestem informatykiem, więc nie zarabiam źle. Mimo to, oszczędzenie sporej sumy pieniędzy było dla mnie wielkim wyzwaniem. Uzbieranie tak dużej kasy zajęło mi pięć lat. Pięć lat, podczas których oszczędzałem, na czym tylko mogłem oszczędzić. Odkładałem każdy grosz, byleby tylko zebrać sumę potrzebną na zakup niewielkiego mieszkania w moim rodzinnym mieście. Wszystko po to, by nie brać kredytu i nie wiązać się z bankiem umową na co najmniej kilkanaście lat. Kiedy odebrałem klucze do swoich nowych czterech ścian, byłem z siebie niezwykle dumny. Czułem, że osiągnąłem coś dużego. Nie chciałem jednak zamieszkać w tym mieszkaniu za wszelką cenę. Chciałem wprowadzić się na gotowe. Chciałem, by wnętrze naprawdę mi się podobało. W tym celu postanowiłem skonsultować się ze specjalistą, którego domeną jest projektowanie wnętrz Toruń to duże miasto, więc nie miałem problemu ze znalezieniem takowego fachowca. Przy swoim wyborze projektanta kierowałem się głównie jego portfolio oraz opiniami internautów na temat współpracy z nim. Nie czekając dłużej, umówiłem się na spotkanie z projektantem, by powiedzieć mu o tym, czego potrzebuję w swoim mieszkaniu.

Teraz kiedy już od kilku miesięcy mieszkam w swoim nowym mieszkaniu, jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się, że zdecydowałem się na współpracę z toruńskim projektantem wnętrz. Dzięki niemu moje cztery kąty prezentują się rewelacyjnie. Mieszkanie nie powala metrażem, ale jest bardzo kompaktowe i miło się w nim spędza czas. Z pewnością rekomendowałbym swoim znajomym kontakt z projektantem wnętrz, ponieważ jest on w stanie podsunąć wiele ciekawych pomysłów, które z pewnością są w stanie poprawić wygląd mieszkania. Jestem obecnie bardzo szczęśliwym człowiekiem.