You are currently viewing Komplet bawełnianych ręczników

Komplet bawełnianych ręczników

Nasz ślub oraz przyjęcie ślubne wypadło bardzo dobrze. Bardzo byliśmy z tego zadowoleni, w końcu ogromną ilość czasu spędziliśmy na przygotowaniach i wydaliśmy na wszystko masę pieniędzy. Kosztowało nas to jednak nie tylko bardzo duża ilość pieniędzy, ale niestety także nerwów. Czasu nie mieliśmy zbyt wiele na przygotowania i często okazywało się, że udawało nam się coś załatwić dosłownie w ostatniej chwili. Wiadomo przecież jak długie potrafią być terminy rezerwacji sal weselnych czy weselnych zespołów.

Bawełniane ręczniki na prezent

ręcznikiWszystko na szczęście doskonale się udało i kiedy tylko doszliśmy do siebie po tym wydarzeniu, zabraliśmy się na oglądania prezentów, których nie mieliśmy okazji zobaczyć wcześniej, bo zbyt byliśmy zaaferowani całą tą sytuacją. Dostaliśmy oczywiście dużo pieniędzy, taka jest bowiem polska tradycja, że w prezencie ślubnym często wręcza się młodym pieniądze na rozpoczęcie ich wspólnej drogi. Wydaje mi się nawet, że zwróciły nam się wszystkie wydatki, jakie ponieśliśmy na ślub i wesele ido tego chyba z naddatkiem. Ponadto dostaliśmy dużo przydatnych prezentów, takich jak garnki, noże, pościel, jakieś piękne obrazy, które szczególnie nas ucieszyły, bo lubimy takie rzeczy i chętnie ozdabiamy nasze mieszkanie obrazami. Dostaliśmy również bardzo wysokiej jakości komplet ręczników Zwoltex z bawełny. Były to ręczniki premium, które nas bardzo ucieszyły, dla mnie ręczniki jest to prezent, który cieszy zawsze. Te ręczniki są naprawdę bardzo piękne, w moim ulubionym czerwonym kolorze, jest to komplet ręczników dla dwóch osób składający się z dwóch dużych ręczników, dwóch ręczników średnich, dwóch ręczników malutkich i dwóch myjek, Każdy z ręczników ma w rogu piękny czarny wyhaftowany wzorek. Ręczniki są naprawdę piękne, od razu wrzuciłam je do pralki, abyśmy jak najszybciej mogli zacząć je używać i się nimi cieszyć. To będzie wielka przyjemność owinąć się po kąpieli takim pięknym, mięciutkim ręcznikiem, już nie mogę doczekać się tej wspaniałej chwili.

Uważam, ze ręczniki to doskonały pomysł na prezent ślubny. Co prawda mała jest szansa, że para młoda nie posiada w swoim domu ręczników, jednak wychodzę z założenia, że komplet nowych ręczników zawsze się przyda. Komplet dobrej jakości ręczników można dostać w całkiem korzystnej cenie, oczywiście nie kupowałabym dla nikogo w prezencie ślubnym ręczników najtańszych.

Dodaj komentarz